Archiv složení dozorčích a správních rad

 

Správní rady
24. 4. 2017–30. 6. 2017
Ing. Tibor Hrušovský
Ing. Josef Železný
Ing. Vladimír Palivec
Ing. Petr Nedvěd
Ing. Marek Poledníček
Petr Kalousek
Michal Bureš

8. 6. 2015–23. 4. 2017

Bc. Pavel Čekan
RNDr. František Wolmuth
Libor Bílek
Zdeněk Mareš
Milan Matějka
Ing. Václav Brodec
Ing. Roman Miarka
23. 4. 2014–7. 6. 2015
Bc. Pavel Čekan
RNDr. František Wolmuth
Libor Bílek
Zdeněk Mareš
Ing. Vladimír Trafina
Ing. Václav Brodec
Ing. Roman Miarka
Dozorčí rady
14. 5. 2013–22. 4. 2014
Bc. Pavel Čekan
RNDr. František Wolmuth
Mgr. Libor Bílek
Zdeněk Mareš
Ing. Vladimír Trafina
Ing. Václav Brodec
Olga Opatová
Ivan Bureš
Robert Jančík
2. 2. 2011–13.5.2013
Bc. Pavel Čekan
RNDr. František Wolmuth
Libor Bílek
Zdeněk Mareš
Ing. Vladimír Trafina
Ing. Václav Brodec
Olga Opatová
Bohdan Ivaškovič
Robert Jančík
11. 5. 2011–1. 2. 2011
Ing. Jan Bureš
RNDr. František Wolmuth
Ing. Jitka Samáková
Ing. Vladimír Palivec
Olga Opatová
Bohdan Ivaškovič
29. 5. 2007–10. 5. 2010
Ing. Jan Bureš
Ing. Jan Zborník
Ing. Vladimír Palivec
RNDr. František Wolmuth
Olga Opatová
Bohdan Ivaškovič
28. 5. 2003–28. 5. 2007
Ing. Jan Bureš
Ing. Václav Hanzl
Ing. Jan Zborník
Zdeněk Volkovjak
Josef Kulhavý
Bohdan Ivaškovič
26. 2. 2003–28. 5. 2003
Ing. Václav Hanzl
Ing. Jan Zborník
Ing. Petr Nedvěd
Zdeněk Volkovjak
Josef Kulhavý
Bohdan Ivaškovič
1. 1. 2003–26. 2. 2003
Ing. Jan Zborník
Ing. Petr Nedvěd
Lumír Pála
Josef Kulhavý
Bohdan Ivaškovič
30. 5. 2001–31. 12. 2002
Petr Želechovský
Ing. Jan Zborník
Ing. Petr Nedvěd
Lumír Pála
Josef Kulhavý
Bohdan Ivaškovič
27. 5. 1998–30. 5. 2001
Petr Lorenz
Ing. Jan Zborník
Ing. Marek Vyhlídka
Ing. Josef Bernátek
Emil Langmaier
Jan Rudolf
15. 6. 1995–27. 5. 1998
Ing. Zdeněk Brázda
Ing. Jan Zborník
Ing. Marek Vyhlídka
Ing. Josef Bernátek
Emil Langmaier
Bohdan Ivaškovič
1. 1. 1994–15. 6. 1995
Ing. Petr Breindl
Tadeáš Koročínský
František Marhoun
Eva Matušová
Ing. Ben Veselý
Emil Langmaier